Povedali o nás

Dovoľujeme si uverejniť niektoré z ďakovných správ a postrehov od rodín, ktorým sme pomáhali s poslednými rozlúčkami. Správy sú upravené tak, aby sme chránili súkromie ich autorov.

Lucia G. 19.10.2019

Dobre ránko,

tak ako som písala Albin International, tak aj Vám sa chcem poďakovať v mene našej smútiacej rodiny, za dôstojný prevoz nášho ocka, manžela, syna a starého otca do domova.

Ďakujeme

 
Martin W. 28.11.2018

Vážené dámy,

 

chcel by som sa ešte raz poďakovať za Vašu ochotu a profesionalitu pri organizácii nášho pohrebu.

 
Dagmar H. 18.06.2018

Dobrý deň, dovoľte mi ešte raz poďakovať za všetko, čo ste urobili a akým prístupom ste nám pomohli urobiť poslednú rozlúčku s našou mamkou. Veľmi si to vážime a určite Vaše služby budeme v tom najlepšom prezentovať vo svojom okolí.

 
Eva V. 02.05.2018

Keď v piatok 16.3.2018 zomrela v nemocnici v Dunajskej Strede moja mamička, zavolali sme Vašu pohrebnú službu. Od vybavenia prevozu do Bratislavy, vybavenie pohrebu v sobotu doobeda vo Vašej kancelárii na Mlynských Nivách  a následne rozlúčka vo Vašej obradnej miestnosti na Čučoriedkovej ulici až po dnešné prevzatie urny - všetko prebehlo v nesmiernej pokojnej atmosfére. Vaše pracovníčky sú úžasné, veľmi milé, láskavé čo sa dnes málo vidí. Zo srdca  veľmi pekne ďakujem. Ľudia, ktorí sa zúčastnili rozlúčky vraveli, že tak dôstojný, rodinný, kľudný pohrebný akt ešte nezažili. Všetko prebehlo v poriadku. Všetkým požiadavkám bolo vyhovené. Maminka bola krásne upravená - až som nemohla uveriť, že len nespí.
Dnes ma tiež veľmi milo prekvapilo, že máte dokonca obal na urnu. Naozaj premyslené do poslednej bodky. Slovami neviem vyjadriť ako som spokojná.
Aj pohreb môže byť pekný. Je to ťažké povedať, ale ten náš bol a to Vašou zásluhou, za čo ešte raz veľmi pekne ďakujem.
Moju skúsenosť s Vašou pohrebnou spoločnosťou budem veľmi rada podávať ďalej a odporúčať Vaše služby.

S veľkou úctou za Vašu prácu

 
Michaela M. 20.02.2018

Dobrý deň, 

chcela by som Vám za celú našu rodinu poďakovať za veľmi pekné zorganizovanie poslednej rozlúčky našej maminy. Z vašej strany to bol od prvého nášho stretnutia až do poslednej rozlúčky, veľmi profesionálny prístup.

Veľmi pekne ďakujeme.Boli sme veľmi spokojní.
Samej mi to príde zvláštne, ale určite Vás budeme odporúčať ďalej.

 
rod. B. 28.03.2017

Dobrý deň prajem,

chceme sa Vám aj touto cestou podakovať, za dôstojnú rozlúčku s našim milovaným Tatinkom, ktorú sme mali vo vašej obradnej sieni na Čučoriedkovej ulici dňa 22.2.2017 o 13.00 hod. Vaša ochota a naplnenie našich požiadaviek, ako i čas poskytnutý na rozlúčenie nám všetkým poskytol v tak smutnom čase tu na zemi, navždy sa rozlúčiť s najbližším človekom.

 
Peter F. 06.03.2017

Vážená pani Horváthová,

dovoľujem si Vám a spoločnosti PIETA veľmi pekne poďakovať za vysoko profesionálny prístup k vybavovaniu vecí spojených s pohrebom môjho otca pána Júliusa F.

Veľmi si to cením.

 
Alena S. 02.03.2017

Dobrý večer, chcela by som Vám touto cestou poďakovať za rozlúčku s našou mamou Alžbetou L. 

Ste profesionáli, vďaka.

 
Soňa R. - M. 05.02.2017

Dobrý deň,

veľmi pekne všetkým ďakuje rodina M. za citlivý a chápavý prístup pri vybavovaní smútočného obradu a dôstojnej rozlúčky s našou milovanou mamičkou Júliou M. vo Vašej obradnej sieni na Čučoriedkovej ulici, ktorá presne splnila našu predstavu poslednej rozlúčky.

 
Barbara B. 25.01.2017

Pani Horváthová, pán Horváth,

ďakujeme za Vaše služby pri odprevádzaní našej mamy.

 
Alena S. 03.04.2016

Dobrý večer, touto cestou by som sa Vám chcela poďakovať za dôstojnú rozlúčku s naším otcom Jaroslavom L. Z celého aktu sme mali dobrý pocit, ak sa to tak dá povedať. Pomohli ste nám pri ťažkých chvíľach.

 
Adela D. 21.10.2015

Dobrý deň,

dnes sme boli vybaviť pohreb nášho zosnulého v prevádzke na Mlynských Nivách 8 v Bratislave. 

Vyslovujeme týmto úprimné poďakovanie Vašej pracovníčke, ktorá bola precízna, detailná, čo sa týka ponuky služieb, no najmä trpezlivá a ústretová. Oceňujem jej prácu s neznámymi užialenými zákazníkmi, ktorá je náročná aj na psychiku. 

Ďalej k službám, ktoré poskytujete: vyzdvihujeme možnosť vytvoriť priamo na mieste návrh parte, jeho konzultáciu a schválenie s následnou tlačou kusov podľa potreby, ako aj obálok, ktoré sú tiež k dispozícii. Týmto ubudne pozostalým jeden z najdôležitejších krokov, ktoré musia v súvislosti s vybavovaním pri úmrtí svojho blízkeho urobiť.

 
Julian J. 12.05.2015

Vážený pán Horváth,

chcel by som Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za Vaše služby. So všetkým sme boli nadmieru spokojní a s radosťou odporúčim Vašu spoločnosť všetkým mojím známym.

 
Renata B. 21.01.2014

Dobrý deň, keďže som dnes s pánom Horváthom smela doprevádzať telo mojej zosnulej mamičky do Bratislavy, mala som moznosť vybaviť formality na farskom úrade osobne. Chcela som sa poďakovať za prerobené parte, dovolila som si ho ešte zdokonaliť podľa svojich predstáv a osobne vytlačiť. Pri objednávke vo vašej kancelárii som nechala otvorenú požiadavku na farbu ruží kytice na truhlu, po zvážení som sa rozhodla pre bielu.

Ďakujem za váš prívetivý prístup a za profesionálne služby vašej firmy.