Povedali o nás

Dovoľujeme si uverejniť niektoré z ďakovných správ a postrehov od rodín, ktorým sme pomáhali s poslednými rozlúčkami. Správy sú upravené tak, aby sme chránili súkromie ich autorov.

Michaela Š. 06.12.2023

Dobrý deň,

Chcela by som sa poďakovať. Dňa 21. 10. 2023 mi zomrel otec (Jozef Š.)

Profesionálny prístup, keď prišli pre môjho otca do bytu bolo to pre nás veľmi ťažké, ale zamestanci mali empatický prístup, keď ho brali, že môžme sa s ním ešte naposledy rozlúčiť a máme ísť do druhej izby, aby sme nevideli, ako ho odnášajú. Samozrejme, že to bolo pre nás ťažké…

Vybavovať pohreb sme išli hneď v pondelok 23.10. na Čučoriedkovú (kancelária). Pán Karol bol veľmi empatický, milý, všetko nám vysvetlil, čo a ako ochotný.

Otec mal pohreb v Dúbravke, tak ako si to prial.

Vyzeral ako keby spal, veľmi sme boli spokojní. Určite aj tato by bol. Týmto sa chcem poďakovať pánovi Kralovičovi a Smatanovi za úpravu tela a ďalšie veci.

A samozrejme ďalším zamestnancom, veľmi si ich ťažkú a fyzicky a psychicky náročnú pracu vážim.

Moja skúsenosť s Pietou je 100% a určite vás ďalej budem posúvať a odporúčať vaše služby.

Ešte raz veľké ďakujeme Pieta????

 

S pozdravom Michaela Š., dcéra 

 
Oľga D. 01.01.2023

Vážení zamestnanci Obradnej siene Pieta,

dňa 3O.decembra 2022 sme sa v priestoroch Obradnej siene Piety navždy rozlúčili s mojím manželom Pavlom. Aj vďaka vám bola táto rozlúčka dôstojná a pomohla nám prekonať náš veľký žiaľ. Môj manžel odišiel náhle a preto to bolo pre nás veľmi emotívne a ťažké. Upravili ste ho tak krásne, že som mu musela povedať, nech už otvorí oči a odíde so mnou domov. Bol akoby spal . Verím, že vaša ťažká práca nie je pre vás len povinnosťou, ale chápete ju ako poslanie a máte vždy na pamäti pozostalých, ktorí prežívajú veľmi smutné a ťažké obdobie. Chcem vám všetkým v mene celej mojej rodiny poďakovať za to, že ste urobili všetko preto, aby sme sa s mojim manželom rozlúčili dôstojne. Verím, že to niekde z iného sveta videl aj môj manžel.

S úctou a vďakou

Oľga D.

 
Zlata H. 12.12.2022

Dobrý deň, 

týmto by som Vám chcela úprimne poďakovať za zorganizovanie pohrebu môjho otca, ktorý bol dňa 9.12. 2022 v Obradnej sieni na Čučoriedkovej 12. Celé rozlúčenie prebehlo dôstojne a i pre takú smutnú udalosť, trúfam si napísať, krásne. 

Ďakujem za možnosť, že sme sa mohli rozlúčiť tak, ako sme si to predstavovali. I keď bol cirkevný obrad, mali sme možnosť i osobného príhovoru a hudobnej interpretácie od vnučiek. Kvetinová výzdoba siene, profesionálny, súčasne ľudský prístup vašich pracovníkov a celý akt rozlučky, zostane navždy pre nás nezabudnuteľne peknou spomienkou. 

Zostávam s pozdravom a prianim pekných dní,

Zlata H.

 
Emília C. 27.04.2022

Pekný deň,

Vyjadrujem poďakovanie za pohrebný obrad na Čučoriedkovej ul., ktorý sa konal dňa 25.4.2022 o 11,30 . Miesto poslednej rozlúčky veľmi príjemné, úprava veľmi pekná aj fotografická prezentácia a pani, ktorá mala prejav k smútiacej rodine a prítomným hosťom pôsobil veľmi ukludňujúco, čo je v takej chvíli  veľmi dôležité.

Aj vybavovanie pohrebu v kancelárii bolo na patričnej úrovni, všetko vysvetlené a prebehlo hladko.

Ešte raz vďaka.

 
Rudolf V. 23.02.2022

Dobrý deň,

rád by som sa srdečne poďakoval za Vašu organizáciu včerajšieho pohrebu mojej mamičky. Bolo to veľmi profesionálne, dôstojné, veľmi ste nám tým v rodine uľahčili poslednú rozlúčku s našou mamičkou. 

Ďakujem úctivo!

S pozdravom / Best regards/ Mit freundlichen Grüßen

 

Rudolf V.

 
Roman K. 08.11.2021

Ďakujeme za dôstojný obrad, boli sme so všetkým spokojní. Fotografiu ste vybrali tu najlepšiu možnú. Budeme vás odporúčať známym a rodine, ďakujem ešte raz za vaše služby. 

 
Monika L. 06.10.2021

Pekný deň,

chcela by som sa Vám veľmi poďakovať za včerajšiu rozlúčku s otcom, bola krásna.

Veľká pochvala za Váš prístup a tiež chválim priestory, pôsobí to u Vás veľmi príjemne a decentne.

Ďakujeme.

S úctou

Monika L.

 
Jana E. 23.04.2021

Dobrý deň pán Dujčák,

v prvom rade sa Vám chcem srdečne poďakovať, že ste obrad pre mamičku tak výborne zariadili.
Veľmi som spokojná. Kvety boli prekrásne, skladbu ste veľmi dobre prispôsobili a atmosféra bola primeraná.
Ďakujem Vám aj za veľkú trpezlivosť, čo sa týka streamu.

 
Juraj Š. 01.04.2021

Služby pohrebnej agentúry je to posledné, čo človek na zemeguli využije a navyše o tom ani nevie. Nechodím rád na tento druh slávností. Bohužiaľ, ale nastal okamih, kedy som musel. S pohrebníctvom Pieta a ich službami som bol nadmieru spokojný, najmä s tým, že mi odporúčali využiť ich obradnú sieň na Čučoriedkovej ulici vo Vrakuni pri Vrakunskom cintoríne. Decentné, komorné miesto na dôstojnú rozlúčku. Na rozdiel od Bratislavského krematória, kde všetko musí bežať v určitých časových intervaloch, tu v Piete to prebieha veľmi ohľaduplne so zreteľom na to, čo sa deje v dušiach pozostalých.
Preto ak budete musieť raz objednať tieto služby, zvážte, či nevyužiť obradnú miestnosť Pohrebníctva Pieta. Vďaka.

 
Nora K. 21.10.2020

Smrť blízkeho človeka zastihne tých, ktorých tu zanechá, vždy nepripravených, smutných a dezorientovaných. Organizovať poslednú rozlúčku je bolestný a traumatizujúci zážitok. Hlavne, keď táto úloha ostane na pleciach jedného človeka, ako sa to stalo mne. Vtedy som si uvedomila, akou obrovskou pomocou je možnosť riešiť pohreb prostredníctvom pohrebnej služby. Neviem si ani predstaviť, ako by som sama dokázala všetky potrebné veci zabezpečiť a vytvoriť z nich harmonický celok. 

Do Piety som zašla na odporúčanie kolegyne a rada toto odporúčanie posuniem ďalej. Pohreb môjho otca nebol veľký, preto by v obradnej sieni bratislavského krematória vyznel neosobne a cítili by sme sa v nej stratení. Veľkosť obradnej sály v Piete na Čučoriedkovej ulici v Bratislave, jej krásna úprava a pietna atmosféra, naopak, niečo osobné vyžarovala. Zmysel pre detail. Odrážala prístup ľudí, s ktorými som pohreb vybavovala. Od začiatku boli úctiví, profesionálni, ľudskí, prívetiví, urobili si na mňa čas a nemala som pocit, že "som zákazka". Ponúkali možnosti, ale nič nevnucovali. Dokonca moje drobné prosby, ktoré prevyšovali štandard, prijali s pochopením. Mne pripadla iba úloha napísať príhovor, vybrať hudbu a priniesť fotografie. Keďže sa jednalo o cirkevný obrad, oslovila som farský úrad. O všetko ostatné od úradných dokumentov, úmrtného listu, odhlásenie zosnulého zo sociálneho i zdravotného poistenia, po samotnú kremáciu a odovzdanie urny sa postarali oni. Vďaka tomu celý obrad prebehol veľmi dôstojne, hlboko osobne, rodinne a dojímavo. A niekde v pozadí sme cítili tichú prítomnosť zamestnancov Piety, ktorí na celý priebeh poslednej rozlúčky dozerali. Nikto nás nesúril. Za dverami nestáli účastníci ďalšieho pohrebu, ako to býva v Krematóriu. Boli sme tam sami, ničím nerušení, v úzkom kruhu. 

Ďakujem Piete, že na tento deň môžem spomínať s dobrým pocitom, pretože presne takto by si to prial aj môj otec.

 
Pavol V. 23.11.2019

Vážený pán Horváth,

chcel by som sa Vám v mene smútiacej rodiny poďakovať za profesionalitu a presnosť služieb, ktoré Pieta poskytla v súvislosti s pohrebným obradom pani Sylvie L.

Posledná rozlúčka s našou tetou bola počtom smútočných hostí malá, ale aj vďaka Pietou realizovaných služieb veľmi dôstojná a duchovne veľká.

 
Lucia G. 19.10.2019

Dobre ránko,

tak ako som písala Albin International, tak aj Vám sa chcem poďakovať v mene našej smútiacej rodiny, za dôstojný prevoz nášho ocka, manžela, syna a starého otca do domova.

Ďakujeme

 
Daniela M. 11.07.2019

Dobrý deň,

chcem Vám vyjadriť slová vďaky za zodpovedný, korektný a vysoko profesionálny prístup pri vybavovaní záležitostí súvisiacich s pohrebom môjho manžela. Vaše príkladné služby doporučím aj svojim známym.

 
Martin W. 28.11.2018

Vážené dámy,

 

chcel by som sa ešte raz poďakovať za Vašu ochotu a profesionalitu pri organizácii nášho pohrebu.

 
Dagmar H. 18.06.2018

Dobrý deň, dovoľte mi ešte raz poďakovať za všetko, čo ste urobili a akým prístupom ste nám pomohli urobiť poslednú rozlúčku s našou mamkou. Veľmi si to vážime a určite Vaše služby budeme v tom najlepšom prezentovať vo svojom okolí.

 
Eva V. 02.05.2018

Keď v piatok 16.3.2018 zomrela v nemocnici v Dunajskej Strede moja mamička, zavolali sme Vašu pohrebnú službu. Od vybavenia prevozu do Bratislavy, vybavenie pohrebu v sobotu doobeda vo Vašej kancelárii na Mlynských Nivách  a následne rozlúčka vo Vašej obradnej miestnosti na Čučoriedkovej ulici až po dnešné prevzatie urny - všetko prebehlo v nesmiernej pokojnej atmosfére. Vaše pracovníčky sú úžasné, veľmi milé, láskavé čo sa dnes málo vidí. Zo srdca  veľmi pekne ďakujem. Ľudia, ktorí sa zúčastnili rozlúčky vraveli, že tak dôstojný, rodinný, kľudný pohrebný akt ešte nezažili. Všetko prebehlo v poriadku. Všetkým požiadavkám bolo vyhovené. Maminka bola krásne upravená - až som nemohla uveriť, že len nespí.
Dnes ma tiež veľmi milo prekvapilo, že máte dokonca obal na urnu. Naozaj premyslené do poslednej bodky. Slovami neviem vyjadriť ako som spokojná.
Aj pohreb môže byť pekný. Je to ťažké povedať, ale ten náš bol a to Vašou zásluhou, za čo ešte raz veľmi pekne ďakujem.
Moju skúsenosť s Vašou pohrebnou spoločnosťou budem veľmi rada podávať ďalej a odporúčať Vaše služby.

S veľkou úctou za Vašu prácu

 
Michaela M. 20.02.2018

Dobrý deň, 

chcela by som Vám za celú našu rodinu poďakovať za veľmi pekné zorganizovanie poslednej rozlúčky našej maminy. Z vašej strany to bol od prvého nášho stretnutia až do poslednej rozlúčky, veľmi profesionálny prístup.

Veľmi pekne ďakujeme.Boli sme veľmi spokojní.
Samej mi to príde zvláštne, ale určite Vás budeme odporúčať ďalej.

 
rod. B. 28.03.2017

Dobrý deň prajem,

chceme sa Vám aj touto cestou podakovať, za dôstojnú rozlúčku s našim milovaným Tatinkom, ktorú sme mali vo vašej obradnej sieni na Čučoriedkovej ulici dňa 22.2.2017 o 13.00 hod. Vaša ochota a naplnenie našich požiadaviek, ako i čas poskytnutý na rozlúčenie nám všetkým poskytol v tak smutnom čase tu na zemi, navždy sa rozlúčiť s najbližším človekom.

 
Peter F. 06.03.2017

Vážená pani Horváthová,

dovoľujem si Vám a spoločnosti PIETA veľmi pekne poďakovať za vysoko profesionálny prístup k vybavovaniu vecí spojených s pohrebom môjho otca pána Júliusa F.

Veľmi si to cením.

 
Alena S. 02.03.2017

Dobrý večer, chcela by som Vám touto cestou poďakovať za rozlúčku s našou mamou Alžbetou L. 

Ste profesionáli, vďaka.

 
Soňa R. - M. 05.02.2017

Dobrý deň,

veľmi pekne všetkým ďakuje rodina M. za citlivý a chápavý prístup pri vybavovaní smútočného obradu a dôstojnej rozlúčky s našou milovanou mamičkou Júliou M. vo Vašej obradnej sieni na Čučoriedkovej ulici, ktorá presne splnila našu predstavu poslednej rozlúčky.

 
Barbara B. 25.01.2017

Pani Horváthová, pán Horváth,

ďakujeme za Vaše služby pri odprevádzaní našej mamy.

 
Alena S. 03.04.2016

Dobrý večer, touto cestou by som sa Vám chcela poďakovať za dôstojnú rozlúčku s naším otcom Jaroslavom L. Z celého aktu sme mali dobrý pocit, ak sa to tak dá povedať. Pomohli ste nám pri ťažkých chvíľach.

 
Adela D. 21.10.2015

Dobrý deň,

dnes sme boli vybaviť pohreb nášho zosnulého v prevádzke na Mlynských Nivách 8 v Bratislave. 

Vyslovujeme týmto úprimné poďakovanie Vašej pracovníčke, ktorá bola precízna, detailná, čo sa týka ponuky služieb, no najmä trpezlivá a ústretová. Oceňujem jej prácu s neznámymi užialenými zákazníkmi, ktorá je náročná aj na psychiku. 

Ďalej k službám, ktoré poskytujete: vyzdvihujeme možnosť vytvoriť priamo na mieste návrh parte, jeho konzultáciu a schválenie s následnou tlačou kusov podľa potreby, ako aj obálok, ktoré sú tiež k dispozícii. Týmto ubudne pozostalým jeden z najdôležitejších krokov, ktoré musia v súvislosti s vybavovaním pri úmrtí svojho blízkeho urobiť.

 
Julian J. 12.05.2015

Vážený pán Horváth,

chcel by som Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za Vaše služby. So všetkým sme boli nadmieru spokojní a s radosťou odporúčim Vašu spoločnosť všetkým mojím známym.

 
Renáta B. 21.01.2014

Dobrý deň, keďže som dnes s pánom Horváthom smela doprevádzať telo mojej zosnulej mamičky do Bratislavy, mala som možnosť vybaviť formality na farskom úrade osobne. Chcela som sa poďakovať za prerobené parte, dovolila som si ho ešte zdokonaliť podľa svojich predstáv a osobne vytlačiť. Pri objednávke vo vašej kancelárii som nechala otvorenú požiadavku na farbu ruží kytice na truhlu, po zvážení som sa rozhodla pre bielu.

Ďakujem za váš prívetivý prístup a za profesionálne služby vašej firmy.