+ 421 2 526 311 81-2
Nonstop 24 hodín:
+ 421 904 144 144
 

Cenník


Zabezpečenie poslednej rozlúčky a následné pochovanie alebo kremácia pozostáva z viacerých položiek. Pre bližšie informácie o cenách nás môžete navštíviť v našich kanceláriách a poskytneme Vám presnú kalkuláciu podľa Vašich požiadaviek.

 

Smútočný obrad Pieta a následné spopolnenie

Cena obsahuje: prenajatie našej obradnej siene Pieta, 4 ks prepožičné vence so stuhami, smútočný obrad, vybavenie matriky, truhlu, matrac, čalúnenie, obliekanie, základnú úpravu, prevoz, spopolnenie, úpravu popola, urnu.


od 850 €

Smútočný obrad uskutočnený v bratislavskom krematóriu

Cena obsahuje: prenajatie obradnej siene v krematóriu, smútočný obrad, vybavenie matriky, truhlu, matrac, čalúnenie, obliekanie, základnú úpravu, prevoz, spopolnenie, úpravu popola, urnu.


od 950 €

Smútočný obrad na cintoríne a následné pochovanie

Pri tomto spôsobe pochovania je cena príliš individuálna, pretože je nutné započítať množstvo položiek. Cena sa odvíja od kategórie cintorína, na ktorom sa bude pochovávať, od toho či ide o nové hrobové miesto alebo už o existujúci hrob. Tiež je nutné rátať s poplatkami za prenájom hrobového miesta. Pre kalkuláciu podľa Vašich požiadaviek nás môžete navštíviť v našich pobočkách.


Prevozy v rámci Slovenska a zahraničia

Cena prevozu je individuálna a odvíja sa od počtu najazdených kilometrov. V rámci prevozov zosnulých máte možnosť nechať si vybaviť všetky doklady našou pohrebnou službou. Informácie ohľadom zliav na prevozy Vám poskytneme na našich pobočkách.


 
Pieta pohrebná služba, s. r. o.

vytvorené v roku 2013
kód: Juraj Nyíri
design: Branislav Beňovič
powered by Atteso